Πιο συγκεκριμένα, την Τρίτη 23 Αυγούστου 2011 στις 11:00 στην αίθουσα συσκέψεων της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης στην Κομοτηνή (Γ. Κακουλίδου 1), όπου έχουν προσκληθεί οι εμπλεκόμενες συναρμόδιες υπηρεσίες ως προς το συγκεκριμένο θέμα και την Τετάρτη 24 Αυγούστου 2011 στις 10:00 στην αίθουσα συσκέψεων της Περιφερειακής Ενότητας Ξάνθης, όπου έχουν κληθεί να συμμετάσχουν οι Εμπορικοί Σύλλογοι, οι Ομοσπονδίες – Σύνδεσμοι και οι Ενώσεις Βιοτεχνών και Εμπόρων, τα Επιμελητήρια, καθώς επίσης οι Ενώσεις Καταναλωτών της Περιφέρειας ΑΜ-Θ.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου