Μεγάλες επιχειρήσεις από όλη την περιφέρεια, αλλά και φορείς συμμετέχουν με δικό τους περίπτερο, παρουσιάζοντας καινοτόμες δράσεις και εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα και υπηρεσίες, αποδεικνύοντας ότι η ελληνική περιφέρεια σε πείσμα των καιρών αντιστέκεται και δημιουργεί.
Η έκθεση έχει γενικό χαρακτήρα, όμως τα περισσότερα περίπτερα φιλοξενούν επιχειρήσεις από το χώρο της ένδυσης, εξοπλισμού κατοικίας, ενέργειας και ανανεώσιμων πηγών καθώς και αγροτικά προϊόντα σε πρωτογενή και μεταποιητικό στάδιο.
Η έκθεση είναι ανοικτή από το πρωί ως τα μεσάνυχτα καθημερινά και την ευθύνη της οργάνωσης έχει ο Τεγεατικός Σύνδεσμος με την στήριξη του Δήμου Τρίπολης, ενώ τελεί υπό την αιγίδα της περιφέρειας Πελοποννήσου.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου