![](http://content-mcdn.ethnos.gr/filesystem/images/20140905/engine/2012090902627_122280888_type12713.jpg)
Αφιερωμένο στο λογοτεχνικό και εικαστικό έργο του μεγάλου Ελληνα ποιητή Νάνου Βαλαωρίτη ξεκινά απόψε, διαρκεί μέχρι την Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου και συγκεντρώνει την παρουσία σχεδόν όλων των εκδοτών.
Το συνδιοργανώνουν ο Σύνδεσμος Εκδοτών Βιβλίου (Σ.ΕΚ.Β.) και ο Οργανισμός Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας του Δήμου Αθηναίων (Ο.Π.Α.Ν.Δ.Α) σε συνεργασία με την Ελληνική Εθνική Επιτροπή της UNICEF. Συμμετέχουν με περίπτερα περισσότεροι από 120 εκδοτικοί οίκοι.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου