(Διοργάνωση:συνδικάτο μικροπωλητών).
Λόγω εκδηλώσεων στο Ναβαρίνο στις 06 Οκτώβρη, το παζάρι Γαργαλιάνων αλλάζει ελαφρώς διαρρύθμιση.
Έτσι η Εμποροπανήγυρη θα ξεκινήσει από τη κεντρική πλατεία της πόλης και συγκεκριμένα από την οδό Ελευθερίου Βενιζέλου, κάθετα στη οδό Νικολοπούλου, με κατεύθυνση προς οδό Θεσ-νίκης, και στη συνέχεια δεξιά στην οδό Θεσ|νίκης καθόλο το μήκος αυτής έως και το ύψος της οδού Μιαούλη.
Δείτε το χάρτη:
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου