Η κατάσταση όμως άλλαξε φέτος. Και αιτία πρέπει να θεωρείται η... η Χρυσή Αυγή! Το... μπουκάρισμα της Χρυσής Αυγής στο πανηγύρι της Ραφήνας και το αναποδογύρισμα-σπάσιμο πάγκων των παράνομων μικροπωλητών, είχε ως αποτέλεσμα να βάλει στην πρίζα τον Δήμο Φιλοθέης-Ψυχικού, ο οποίος φρόντισε να εξαφανίσει του λάθρους!!!
Πηγαίνετε στο πανηγύρι και θα διαπιστώσετε ότι οι περισσότεροι μικροπωλητές είναι Έλληνες! Δεν υπάρχουν Πακιστανοί και μαύροι!
makeleio.gr
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου