Όλα έτοιμα και ξεκινάει σήμερα επίσημα η Εμποροπανήγυρη στον Άγιο Κων/νο Αρφαρών και οι καταναλωτές θα έχουν να επιλέξουν πληθώρα ειδών στο παζαράκι που στήθηκε με την παρότρυνση-συμμετοχή του τοπικού συλλόγου γυναικών Αρφαρών, ο οποίος θα στήσει πάγκο δείχνοντας στους καταναλωτές, ότι βρίσκεται στη ΄΄πρώτη γραμμή΄΄.
Το βράδυ η Έφη Θώδη σε συναυλία, στο χώρο της Εμποροπανήγυρης με παρουσία χιλιάδων κόσμου αλλά και επωνύμων που θα παραβρεθούν.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου