Λήγει και επίσημα αύριο 03 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, η καθιερωμένη Εμποροπανήγυρη Καρπενησίου και οι γνώμες μεταξύ των συναδέλφων είναι διαφορετικές όσο αναφορά την εμπορικότητα του παζαριού.
Γεγονός προς σημείωση αποτελεί η καθημερινή παρουσία κλιμακίου της ΥΠ.Ε.Ε. από τη Λαμία, η οποία κατέγραψε 2 παραβάσεις και αυτές από αλλοδαπούς οι οποίοι ως συνηθίζεται ή ξέχασαν την ταμειακή μηχανή σπίτι τους ή τάχα <<μόλις χάλασε>>.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου