Μίμης Πλέσσας και Γιώργος Χατζηνάσιος μάγεψαν το κοινό με τα τραγούδια τους, και άφησαν την βραδιά να χαραχθεί στις μνήμες όλων!
Τεράστια η επιτυχία του Δήμου Θεσσαλιώτιδος και προσωπικά του Δημάρχου κ Δημητρίου Τζιαχρήστα που ανέβασε ακόμα περισσότερο τον πήχη στα πολιτιστικά δρώμενα της επαρχίας Δομοκού.
Την εκδήλωση την παρακολούθησαν πάνω από 2500 θεατές ανάμεσα τους οι Βουλευτές Φθιώτιδος κ Τσώνης Νικόλαος και Χρήστος Σταικούρας και βέβαια αρκετοί άλλοι επίσημοι του Νομού και όχι μόνο!!
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου