Η φετινή Εμποροπανήγυρη έχει κι ένα τέτοιο προσανατολισμό, αφού ένα νέο στοιχείο θα είναι η πραγματοποίηση πολιτιστικών εκδηλώσεων στην 21η Ιουνίου, από «φανάρι σε φανάρι», για να τονιστεί η κίνηση στην περιοχή αυτή και άρα και στην αγορά.
Παράλληλα, οι παιχνιδομηχανές θα επιστρέψουν στην περιοχή του Κήπου, από την περιοχή της Αστυνομικής Διεύθυνσης που είχαν στηθεί πέρσι.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου