Στην σύσκεψη συμμετείχαν, ο Αντιδήμαρχος Δήμου Κοζάνης κ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ο Αντιστράτηγος ε.α κ. ΤΖΕΚΗΣ, σύμβουλος του κ. Αντιδημάρχου, η Διευθύντρια Δημοτικής Αστυνομίας Κοζάνης κ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ , ο Διευθυντής Σ.Δ.Ο.Ε Δυτικής Μακεδονίας κ. ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ, ο Υποδιευθυντής της Α.Δ Κοζάνης Α/Δ ΚΑΡΑΙΤΣΗΣ Γεώργιος, ο Διοικητής του Τμήματος Τροχαίας Κοζάνης Α/Α ΔΙΟΓΚΑΡΗΣ Σπυρίδων, ο Διοικητής του Τμήματος Ασφάλειας Κοζάνης Α/Β ΤΡΕΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος και ο Αναπλ. Διοικητής του Αστυνομικού Τμήματος Κοζάνης Υ/Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου