Κρασί από την Ένωση Κρητών,το παραδοσιακό Γαμοπίλαφο, και γι αυτούς που προτίμησαν.. σουβλάκια, η λεβεντιά της Λίρας και ο χορός… στον αέρα.. έκαναν τη βραδιά μοναδική.
Ο Πρόεδρος κ. Σηφάκης και η Γραμματέας κ. Καπετανάκη διοργάνωσαν μια αλησμόνητη βραδιά Στη γιορτή παρόντες και όλοι οι Τοπικοί Επικεφαλείς Παρατάξεων των επερχόμενων Δημοτικών Εκλογών οι οποίοι και ευχήθηκαν στον μεγαλύτερο Σύλλογο της Πόλης
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου