![](http://64.19.142.12/4.bp.blogspot.com/_3MpDn_9fVVw/TLwKLAfJrZI/AAAAAAAAOoE/D8N7WYMpf2I/s400/IMGP3076a.jpg)
Είναι η αγάπη που υπάρχει σε όλους να πηγαίνουμε σε καλές εκδηλώσεις και κυρίως εκεί που υπάρχει η παράδοση, η κουλτούρα και ο πολιτισμός.
![](http://64.19.142.11/2.bp.blogspot.com/_3MpDn_9fVVw/TLwJk5gAj6I/AAAAAAAAOn8/8GnIbOTW1Ck/s400/IMGP3035a.jpg)
Ανάμεσα στους βραβευθέντες και, ο Πειραιώτης Δικηγόρος, πρώην Πρόεδρος του Δικηγορικού Συλλόγου και των Ηπειρωτών Πειραιά κ. Βασίλης Βενέτης, ο Διεθνής Ποδοσφαιριστής κ. Αντώνης Νικοπολίδης και άλλοι.
Στην εκδήλωση εκτός των άλλων παραβρέθηκαν και, ο Υποψήφιος Περιφερειάρχης κ. Αλέξης Μητρόπουλος, ο Υποψήφιος Δήμαρχος Πειραιά κ. Πέτρος Μαντούβαλος, οι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κ.κ Φύκια Μελίνα, Αναστάσιος Βενέτης και Γαβρήλος Αμεραλής, ο πρώην Γενικός της ΔΗΡΑΠ κ. Δημήτρης Κρητικός, οι Υποψήφιοι Περιφερεικοί Σύμβουλοι κ.κ Λίτσα Αγαλοπούλου – Πετράκου και Δημήτρης Βενέρης, ο Δικηγόρος και Στοχαστής κ. Μιχάλης Βλάμος, η Υπεύθυνη Εθιμοτυπίας της Νομαρχίας Πειραιά κ. Χαρά Νικολακάκη.
Συγχαρητήρια στον Πρόεδρο του Ομίλου UNESCO Πειραιά και Υποψήφιο Δήμαρχο Νίκαιας – Ρέντη κ. Γιάννη Μαρωνίτη που είχε τον όλο συντονισμό και την οργάνωση της εκδήλωσης. Είναι ακούραστος Εργάτης του Πολιτισμού και του χρωστάμε πολλά.
Η εκδήλωση έκλεισε με παραδοσιακούς χορούς και τραγούδια της Ηπείρου.
Ελένη Κανατσέλη
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου