Σε 24ωρο απεργιακό αποκλεισμό μπαίνει αύριο η χώρα (και η οικονομία) εξ’ αιτίας της γενικής πανελλαδικής κινητοποίησης που θα οργανώσουν η ΓΣΕΕ και η ΑΔΕΔΥ κλιμακώνοντας την αντίδρασή τους στα νέα οικονομικά μέτρα. Το Συνδικάτο μας αποφάσισε σήμερα εκτάκτως να ναυλώσει 3(τρια) πούλμαν, συμμετέχοντας στις διαδηλώσεις. Τα πούλμαν θα αναχωρήσουν στις 09:30 π.μ. από τα κεντρικά μας γραφεία, με κατεύθυνση το Πεδίον του Άρεως
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου