Μεγαλύτερη από τις προσδοκίες μας, ήταν η κίνηση στην Εμποροπανήγυρη Μαρμαρίου, μιας και από ότι φαίνεται ο κόσμος λόγω της οικονομικής στενότητας προσανατολίζεται σε αγορές από τα παζάρια. Πολύ περισσότερος ο κόσμος που επισκέφτηκε φέτος την Εμποροπανήγυρη και μάλιστα έδειξε ενδιαφέρον σε πληθώρα εμπορικών ειδών. Η Εμποροπανήγυρη λήγει ουσιαστικά αύριο βράδυ ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου