Ο έλεγχος που γίνεται κατά καιρούς στους παρέμπορους σε πολλά σημεία της πόλης της Καλαμάτας, θα είναι συνεχής, μέχρι ο εμπορικός κόσμος και το καταναλωτικό κοινό να νοιώθει και να έχει την απαιτούμενη προστασία, αλλά και να καταπολεμηθεί το παραεμπόριο και η φοροδιαφυγή.
Η κεντρική πλατεία στο κέντρο της Καλαμάτας, η Κεντρική Αγορά και η περιοχή της Αγίας Τριάδος, είναι οι περιοχές όπου θα επικεντρωθούν οι περισσότεροι έλεγχοι, κυρίως από τη Δημοτική Αστυνομία, που οργώνει καθημερινά τη Καλαμάτα.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου