Βασίλεψαν στην Θεσσαλιώτιδα!!
Τις βασιλόπιτες του έκοψαν εργαζόμενοι στο Δήμο Θεσσαλιώτιδας και ο Παιδικός Σταθμός Ν Μοναστηρίου. Στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό κατάστημα παραβρέθηκαν ο Δήμαρχος κ Δημήτριος Τζιαχρήστας και οι Αντιδήμαρχοι κ Χρήστος Ζηλίδης και Σταύρος Τζιώρας , ο αρχηγός της μείζονος μειοψηφίας κ Ιωάννης Μαμαλούδης ,και οι Δημοτικού Σύμβουλοι Σβετζούρης και Αποστολόπουλος.
(στη φωτό βασιλοκόβει, ο Δήμαρχος Τζιαχρήστας Δημήτρης)
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου