Μέσα από το νέο σχεδιασμό και προγραμματισμό, έτσι όπως αυτός προέκυψε από τις συνεχείς επαφές και την ανάπτυξη συνεργασιών με τοπικούς φορείς (όπως τον Εμπορικό Σύλλογο Κιλκίς και Πολιτιστικούς συλλόγους), η δημοτική αρχή Κιλκίς επιδιώκει να ενισχυθεί περαιτέρω ο εμπορικός χαρακτήρας της Εμποροπανήγυρης προς όφελος της τοπικής αγοράς, αλλά και να αναδειχθεί το παραδοσιακό στοιχείο του τόπου.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου