Αυτό συνέβη από την ημέρα που το Συνδικάτο μικροπωλητών με δυναμική παρουσία σάρωσε τις θέσεις στα πανηγύρια που λειτουργούν εντός των ορίων του Δήμου Αθηναίων.
Η παραπάνω δήλωση ανήκει σε κυρία, σύζυγο προέδρου Σωματείου, που εμπορεύεται τις προαναφερόμενες λιχουδιές.
Ρε τι πάθαμε!!!
Και τι άλλο θα ακούσουμε.
Μέχρι ότι έκανε σεφτε και ο Φραντζεσκάκης...
Θου κύριε...
Μολαταύτα σε επικοινωνία μας με τον Μελένιο, η πλανόδια πώληση καρπουζιών παρουσιάζει αύξηση πωλήσεων με ιδιαίτερη προτίμηση των καταναλωτών σε αυτά της Αμαλιάδας.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου