Η “Κοινωνία των Πολιτών του Βελβεντού”, οι Αγροτικοί Συνεταιρισμοί “ΑΣΕΠΟΠ” και “Δήμητρα”, ο “Μορφωτικός Ομιλος Βελβεντού”, η “Κίνηση Γυναικών για την ανεξαρτησία του Δήμου”, ο Εμπορικός Σύλλογος Βελβεντού, με συνδιοργανωτές τον Ορειβατικό Σύλλογο Βελβεντού και τον ΜΟΤΟΒΕ, διοργανώνουν την 9η Γιορτή Ροδάκινου την Παρασκευή 2, το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Αυγούστου 2013 στο Βελβεντό .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOLtKblHYeHV0rYUx5URxzgj_xMjKvj6AVIYxvOGTda9zu31sdZ_bLQ3Qx4lbfyllTf-ie4NSK0Azjfu0vdL8VRkBT4kik1_UtKmfT1Efl0AWmwgZNuGyTHNjtMXDsWGVnWzNeoHIaExCl/s1600/giortirodakinou-434x570.jpg) |
9η Γιορτή Ροδάκινου την Παρασκευή 2, το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Αυγούστου 2013 στο Βελβεντό . |
Μέχρι την Πέμπτη αναμένεται να ολοκληρωθεί η κατάρτιση του φετινού προγράμματος των εκδηλώσεων, ενώ θα εκτυπωθεί και η επίσημη αφίσα. Οι διοργανωτές υπόσχονται ένα ξεχωριστό τριήμερο, σε όσους επισκεφτούν το Βελβεντό, που φημίζεται για την άριστη φιλοξενία του.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου