Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, για τη διευθέτηση των θέσεων --για το Πανηγύρι του Λαζάρου στο Βύρωνα, 26-27 Απριλίου 2013-- αποκλειστικά και μόνο υπεύθυνο είναι το Σωματείο <<Λόρδος Βύρων>> δια του προέδρου του κ. Φραντζεσκάκη Αλέξανδρου, ο οποίος κατέχει επιπλέον και την ιδιότητα του Υπεύθυνου Δημοσίων Σχέσεων του Συνδικάτου Μικροπωλητών Ελλάδας.
![]() |
Δυναμική ενημέρωση με μαζική αποστολή SMS |
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου