Το Πνευματικό Κέντρο του Δήμου σε συνεργασία με την Κινηματογραφική Λέσχη Μεσολογγίου θα παρουσιάσουν την Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2012 και... ώρα 7:30 μ. μ. στο Τρικούπειο Πολιτιστικό Κέντρο την ταινία της Ελένης Βλάσση:
«Ο Τόπος που Δακρύζουν οι Θεοί».
Είναι ένα ντοκιμαντέρ για την Σπιναλόγκα – το νησί των καταραμένων αγγέλων, που θα συγκινήσει όλους, όσους το παρακολουθήσουν.
Η Ελένη Βλάσση, δημοσιογράφος, ζωγράφος, σκηνοθέτης και παραγωγός ντοκιμαντέρ θα παραβρεθεί και θα συζητήσει με τους θεατές. Η είσοδος θα είναι ελεύθερη.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου