Παραλίγο και νέο σοβαρό επεισόδιο με μέλη της Χρυσής Αυγής και αλλοδαπούς παρέμπορους προχθές στη Σπερχειάδα
( Φθιώτιδας), στο παζάρι της πόλης.
Σύμφωνα με το lamiastar, στην θέα αλλοδαπών λαθρο-πωλητών, που δεν είχαν την απαραίτητη άδεια για να συμμετάσχουν στο παζάρι, τα μέλη της Χρυσής Αυγής αντέδρασαν έντονα και προκλήθηκε αναστάτωση.
Πριν η κατάσταση ξεφύγει, έφτασαν στο σημείο άνδρες της Αστυνομίας.
Τα πνεύματα ηρέμησαν όταν οι αστυνομικοί απομάκρυναν όσους δεν είχαν άδεια ενώ χτες έγινε εξονυχιστικός έλεγχος προκειμένου να φύγουν όλοι οι παρέμποροι
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου