Σε ποιό πανηγύρι σε πολύ μεγάλο Δήμο, ενόψει της εορτής του Αγίου Γεωργίου , που ήδη έχουν στηθεί οι πάγκοι των μικροπωλητών δεν υπάρχει Security και δεν έχουν τοποθετηθεί χημικές τουαλέτες με αποτέλεσμα να διαμαρτύρονται οι μαγαζάτορες;
Τι θα γίνει εαν παρουσιαστούν οι γνωστοί-άγνωστοι, με τα <<απλωμένα σεντόνια>>;
Άς πρόσεχαν κάποιοι.
Η απάντηση σήμερα αργά το βράδυ, με ποικίλο φωτογραφικό υλικό.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου