![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8p_ylXIxKz4abFSIyW96h4eVZcSKi6dhWkQXZNWK76Qp8SmnPbCDf6b47ZyPnXszQvkmuLpPUrXDQvDZhKbeR6amAP53kU1kQTOLA4BdDssMEpjbobNB6meCj3a8oBJ5ZuDQsIkYQfmJl/s400/%CE%B1%CE%BB%CE%B5%CF%80%CE%BF%CF%8D.bmp)
Άντε να δούμε πότε τα αρμόδια υπουργεία θα βάλουν φρένο σε αυτές τις παράξενες ορέξεις.
Αντί οι Δήμοι να δουν το γεγονός ως κοινωνικό ή πολιτιστικό, το βλέπουν μόνο ως εισπρακτικό. Ζήτηση και προσφορά λένε και ανεβάζουν το τίμημα της θέσης, σε τέτοια ποσά που δεν τα χωράει ανθρώπινος νους. Μόνο, όταν δουν πως ο μικροπωλητής τους γυρνάει την πλάτη, θα συναιτιστούν. Έως τότε ισχύει το ρητό: ΄΄Ζήτηση και προσφορά΄΄
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου