Στην πανηγυρική Θεία Λειτουργία χοροστάτησε ο μητροπολίτης Τριφυλίας και Ολυμπίας Χρυσόστομος , ενώ μεταξύ άλλων παραβρέθηκαν οι βουλευτές Γιάννης Λαμπρόπουλος και Δημήτρης Σαμπαζιώτης , οι δήμαρχοι Τριφυλίας Κώστας Κόλλιας και Καλαμάτας Παναγιώτης Νίκας , ο αντιπεριφερειάρχης Παναγιώτης Αλευράς , ο διοικητής της 6ης ΥΠΕ Παναγιώτης Κατσίβελας , ο πρώην υπουργός Αριστείδης Καλαντζάκος και η πρώην βουλευτής Σοφία Καλαντζάκου.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου