Μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε σήμερα το πρωί τους κατοίκους της περιοχής του Αγ.Ανδρέα (Λαμπρινή) του δήμου Αθηναίων όπου πρόκειται να γίνει η Χριστουγεννιάτικη Αγορά με την υποστήριξη του ΄Ενιαίου Συνδικάτου Σωματείων Υπαιθρίων Εμπόρων Ελλάδος΄...
Τα ξημερώματα τοποθετήθηκε ένα μεγάλο Χριστουγεννιάτικο δέντρο ύψους 12 μέτρων (Κλίκ) και το πρωί που μαθεύτηκε αμέσως έτρεξαν εκατοντάδες πολίτες να το δουν από κοντά. Ήδη έχει αρχίσει και η τοποθέτηση των περιπτέρων και η πλατειά έχει άρωμα Χριστουγέννων. Πολύ καλή πρωτοβουλία του δήμου Αθηναίων…
http://ksipnistere.blogspot.com/2011/12/blog-post_9493.html
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου