Θα ισχύει για το πλανόδιο εμπόριο και για αυτούς που έχουν μόνιμα πόστα υπαιθρίου εμπορίου.
Θρησκευτικές και παραδοσιακές Εμποροπανηγύρεις παραμένουν στη δικαιοδοσία των Δήμων.
Η Ν.Δ. δια του εκπροσώπου της κ.Χατζηδάκη όπως και ο υπεύθυνος Τομεάρχης Γ.Βλάχος δεσμεύτηκαν πως όταν αναλάβει την διακυβέρνηση της χώρας, το άρθρο θα τροποποιηθεί και οι εκδόσεις αδειών των προαναφερόμενων θα επιστραφούν στους ΟΤΑ.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου