Ένα κόσμημα το οποίο θα γίνει με τη συνδιοργάνωση του Ενιαίου Συνδικάτου Σωματείων Υπαιθρίων Εμπόρων Ελλάδας και το οποίο, θα δώσει άλλες πρωτοποριακές διαστάσεις, στην αναβάθμιση την οποία υποστηρίζει η δημοτική αρχή.
Κατασκευές τέντα, ακριβώς όπως η Χριστουγεννιάτικη Αγορά που διοργανώνει ο Φορέας μας, στον Κουβαρά στα Μεσόγεια, με εκθεσιακά περίπτερα(δομή), πάνελ και κάλυψη όλου του χώρου με μοκέτα.
430 τον αριθμό οι θέσεις εργασίας και ήδη έχουν καλυφθεί όλες στο έπαρκο.
Η ζήτηση από πλευράς ενδιαφερομένων, για συμμετοχή τους είναι τόσο μεγάλη, που έχει δημιουργηθεί πολύ μεγάλη λίστα αναμονής.που ξεπερνάει τους 180 ενδιαφερόμενους.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiBIZNOCJRdMBM2hw_VpM7juayq4WlmfZDHQeQKMRQuffNReVBnoZ8V_BlzP0AK8iiMK-ZQWDaCVJ7qOnNuAvI_AoGVfYB3o-y0PV_3niYe5fDBzK87Ydi5_HZGI7z-wHz4CFJZodl4JnYK/s1600/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF+%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82+(2).jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjBWwTp1YxuzvOBql2O3_OIMJ8DLCfOrVLjz_tcQ9tFamPcERmArYlp0i9XMFRYe2T6aNWO1QK3dUd9tGelVyr7bJhYbKYsaEM9BzuT8VPPSm7oYhPCebaGJInP4-UvnS4WRnuDFMmGXdDB/s1600/images.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHLat7OKem68GkNp3x4qt7aKGpy4-1roSwRgLAFcv2cuICU2MI3vYcqP08ZFRQoVlSOSnVRnlqR9g226dJsBjvmk0peZA3eafh3PknebYxiRA9NZcmzJWmwav3AvEq_GkPSTmBXCcoT58m/s1600/images+(1).jpg)
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου