Ένα κόσμημα το οποίο θα γίνει με τη συνδιοργάνωση του Ενιαίου Συνδικάτου Σωματείων Υπαιθρίων Εμπόρων Ελλάδας και το οποίο, θα δώσει άλλες πρωτοποριακές διαστάσεις, στην αναβάθμιση την οποία υποστηρίζει η δημοτική αρχή.
Κατασκευές τέντα, ακριβώς όπως η Χριστουγεννιάτικη Αγορά που διοργανώνει ο Φορέας μας, στον Κουβαρά στα Μεσόγεια, με εκθεσιακά περίπτερα(δομή), πάνελ και κάλυψη όλου του χώρου με μοκέτα.
Για συμμετοχές, μπείτε εδώ.
ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου