Σύμφωνα με το δελτίο τύπου του Δήμου Γαλατσίου..
Ο Δήμαρχος Γαλατσίου, κ. Κυριάκος Τσίρος καθιστά ως τους μόνους υπεύθυνους τους μικροπωλητές για την απώλεια 63.662 ευρώ, εσόδων του Δήμου (278 θέσεις * 229 ευρώ =63.662 ευρώ).Το ανωτέρω ποσό με βάση τη μήνυση και της περαιτέρω ενέργειες θα διεκδικηθεί εξ’ ολοκλήρου από τη Δημοτική Αρχή.
ΕΜΕΙΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ
Ιδού το πανηγύρι των 63.662 ευρώ!!
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου