Οι ενδιαφερόμενοι συνάδελφοι για συμμετοχή τους στο πανηγύρι του Ευαγγελισμού στο Δήμο Νίκαιας-Α.Ι.Ρέντη, παρακαλούνται όπως μας δηλώσουν το ενδιαφέρον τους έως τις 17 Μαρτίου 2014, καθημερινά στα κεντρικά γραφεία του Συνδικάτου μας
(Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ 44-ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)
Για την πληρέστερη ενημέρωσή σας, η κλήρωση των θέσεων για το πανηγύρι θα γίνει την 19η του μηνός Μαρτίου ημέρα Τετάρτη και ώρα 11:00 π.μ.στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου