Πρώτη δύναμη αναδείχθηκε το ψηφοδέλτιο του κ Κορκίδη στις εκλογές της ΕΣΕΕ που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 29 Νοεμβρίου στην Αθήνα. Πιό συγκεκριμένα ο συνδυασμός του Κορκίδη κατέλαβε 13 έδρες , του κ Τζήκα 5 έδρες, του κ Τζορτζόπουλου 2 έδρες , του κ Ρόρρου 1 έδρα , ενώ καμμία έδρα δεν πήρε το ψηφοδέλτιο του κ Γεωργίου.
Εμείς του ευχόμαστε καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο του, με την επιθυμία να είναι ο πρώτος στην τάξη της Ε.Σ.Ε.Ε. που θα καταλάβει πως το επάγγελμά μας μπορεί να είναι σύμμαχός τους για πάταξη των παράνομων πραματευτών που λειτουργούν είτε υπαίθρια είτε στεγασμένα
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου