Συνάντηση είχαν σήμερα το μεσημέρι μέλη του Επιμελητηρίου Ευβοίας, με τον Δήμαρχο Θανάση Ζεμπίλη και τον αντιδήμαρχο Κώστα Ρουσόπουλο, μετά από εισήγηση του Γιάννη Μαραγκού. Το θέμα ήταν η Εμποροπανήγυρης και το παράνομο εμπόριο και συγκροτήθηκε επιτροπή από τους: Β. Αγιοστρατίτη, Σ. Βότση, Σπ. Κουτσαύτη, Νίκο Αίσωπο, Γ. Σταθόπουλο, Γ. Φρουδαράκη, Η. Θαλάσση και τον Πρόεδρο του Εμπορικού Συλλόγου κ. Γεωργάτο.
Η επιτροπή αυτή θα συναντηθεί με τους Δημάρχους όλων των Δήμων της Εύβοιας, για να συζητήσει τα ίδια θέματα.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου