ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ:
Σας ενημερώνουμε για την ακύρωση της διενέργειας των εμποροπανηγύρεων, για τις θρησκευτικές εορτές της Αγίας Γλυκερίας και της Αγίας Τριάδας για το έτος 2020, με την 249 / 2020 απόφαση Δημάρχου.
Ως εκ τούτου, η αρμόδια υπηρεσία του Δήμου Πετρούπολης ΔΕΝ θα δέχεται αιτήσεις από τους μικροπωλητές πανηγυριών για τις δύο αυτές θρησκευτικές εορτές.
![]() |
Σκόρδα για το μάτι !!!! |
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου