Στο πλαίσιο, λοιπόν, της αλληλοενημέρωσης, του καλύτερου συντονισμού και προγραμματισμού για την αρτιότερη προετοιμασία, οργάνωση κι εμπλουτισμό της Εμποροπανήγυρης, η Δήμαρχος Σκύδρας Κατερίνα Ιγνατιάδου συγκαλεί σε σύσκεψη όλους τους Πολιτιστικούς, Αθλητικούς συλλόγους, τις Εθελοντικές Οργανώσεις, το Τοπικό Συμβούλιο Νέων, αλλά και κάθε φορέα που θα θεωρήσει ότι θα είναι χρήσιμη η συνεισφορά και η εμπλοκή του.
Η σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Σκύδρας, τη Δευτέρα 22 Ιουνίου 2015 κι ώρα 12:00.
Οι θεσμοί για να πετύχουν απαιτούν συνέργεια και συμμετοχή.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου