Φυσικά, πρέπει να βγάζει και τα προς το ζην. Αν και μία πολύ επιτυχημένη παράσταση όπως το «Θα σε πάρω να φύγουμε», έχει γραφτεί από τον ίδιο και γνωρίζει τεράστια επιτυχία, ο ίδιος δηλώνει πως με δυσκολία τα φέρνει βόλτα στο νησί.
Μάλιστα έχει προσληφθεί στον Δημοτικό κινηματογράφο όπου και κάνει όλες τις δουλειές: «Κάνω τα πάντα! Δουλεύω στον Δημοτικό Κινηματογράφο του νησιού και κάνω τα πάντα. Φτιάχνω, σερβίρω ποπκόρν, πιάνω τη σκούπα και σκουπίζω» λέει ο ίδιος στη News και συνεχίζει:
«Τα πάντα κάνω άμα χρειαστεί, είμαι και “βασιλιάς του ποπ κορν” και νοικοκύρης. Άλλοι με βλέπουν και λένε “ο κακομοίρης πού κατάντησε” αλλά εγώ περνάω καλά, κάνω την πλάκα μου».
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου