Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι η Παραδοσιακή Εμποροπανήγυρη Φιλιατρών, η οποία τελείται ενόψει του ιερού προσκυνήματος του Αγίου Χαραλάμπους-πολιούχου της πόλης, για φέτος θα διεξαχθεί από
07 έως και 12 ΦΛΕΒΑΡΗ 2023
Η συγκεκριμένη αλλαγή έγινε για να συμπεριλαμβάνεται 3ήμερο αργίας (παρ-σαβ-κυρ) μιας και έτσι ανεβαίνει η επισκεψιμότητα , με πολλούς προσκυνητές, που θα έρθουν λόγω 3ημέρου
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου