Σύσκεψη μεταξύ υπηρεσιακών στελεχών πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 2 Ιουνίου, με θέμα την προετοιμασία της εμποροπανήγυρης Δρεπάνου. Η σύσκεψη πραγματοποιήθηκε δια ζώσης με κυλιόμενο αριθμό συμμετεχόντων, που δεν ξεπερνούσε το μέγιστο αριθμό των επιτρεπόμενων παρισταμένων.
Σημειώνουμε, ότι αναμένεται η επανέναρξη των εμποροπανηγύρεων και λοιπών υπαίθριων αγορών και η έγκαιρη προεργασία θέτει τις βάσεις για τη διεξαγωγή της εμποροπανήγυρης Δρεπάνου.
Όπως σημείωσε ο Αντιδήμαρχος Κυριακίδης, η εμποροπανήγυρη Δρεπάνου εκτιμάται ότι θα είναι ορόσημο για την επαναφορά στην κανονικότητα.
Από την πλευρά των υπηρεσιακών στελεχών δηλώθηκε η ετοιμότητα, επισημάνθηκαν ζητήματα και συντονίσθηκαν ενέργειες και εργασίες.
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου