Επιστρέφει μετά από έναν ακριβώς χρόνο η εμποροπανήγυρη του δήμου Νάουσας στην κεντρική πλατεία του Κοπανού. Πρόκειται για την 7η συνεχόμενη διοργάνωση, που θα πραγματοποιηθεί φέτος 24-27 Ιουνίου. Με καλό φαγητό, παιχνίδια και φθηνά ψώνια, στα δεκάδες μικρά καταστήματα που θα συμμετέχουν. Και με τη μέγιστη ασφάλεια, όπως προβλέπονται από τα υγειονομικά πρωτόκολλα κατά της διασποράς του covid-19 και σύμφωνα με την τελευταία ΚΥΑ!
![](http://signatures.mylivesignature.com/54488/43/49A42C3C2B3B860C273C6573CF3DB5C4.png)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου